Berna Özdemirkan

Uzman ve deneyimli kadrosu ile çalışan araştırmaları hizmetleri sunar

1978 yılında İstanbul’da doğdu. İlkokulu Gölcük’te, orta ve lise öğrenimini V.K.V. Koç Özel Lisesi’nde tamamladı. 1996 yılında tam burslu olarak girdiği Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümünden 2000 yılında yüksek onur derecesi ile mezun oldu.

2000 yılında Araştırma Uzman Yardımcısı olarak Strateji|Mori Araştırma Şirketi’nde işe başladı. Araştırma ile tanıştığı ilk 2 yıllık dönemde sahada anket yapmaktan, anketin kodlanması, girişi, data analizi ve raporlaması konusunda her alanda çalıştı. Ağırlıklı olarak Çalışan Memnuniyeti, Kurumsal İletişim ve Müşteri Memnuniyeti Projelerinde görev aldı.

2002 yılında GfK tarafından şirketin satın alınması ile birlikte GfK Araştırma şirketinde Araştırma Uzmanı olarak aynı alanda çalışmaya devam etti. 2004 yılında ise aynı şirkette farklı bir bölüm olan Panel Araştırmalarında Yönetici Yardımcısı oldu. 2006 Nisan ayında oğlunun doğumu ile birlikte çalışma hayatına bir süre ara verdikten sonra 2009 Ocak ayında Çalışan Araştırmaları Danışmanı olarak tekrar GfK Araştırma şirketinde çalışmaya başladı.

2014 Ağustos ortasından itibaren ise Kurucu Ortağı olduğu PiN Araştırma şirketinde çalışan araştırmaları projelerine liderlik etmektedir.

Kalitatif Araştırma
Pin Araştırma Haberler Tüm Haberler